Franchisingová síť pneuservisů CZECHMASTER Servis vznikla v ČR na podporu středních a menších pneuservisů.

Franšízanti budou mít možnost centrálního nákupu od vybraných dodavatelů s tím, že budou využívat výhod jednotných množstevních rabatů, které budou plynout s celkového odběru celé franšízové sítě. Čerpání těchto množstevních rabatů nebude jen v oblasti nákupu pneumatik, ale i při nákupu běžného spotřebního materiálu, servisní techniky, nářadí, automobilů, softwaru atd… Partneři franšízové sítě budou mít naši marketingovou podporu v oblasti jejich působení, bude jim dána možnost využití koncepce moderních metod prodeje pneumatik a servisní činnosti – a to vypracovanou metodikou systémového řízení malého podniku.

Hlavní výhodou členství v této franšízové síti jsou nulové vstupní a provozní poplatky, resp. Franšízant za své členství neplatí ani žádné měsíční či roční poplatky a ani neodevzdává žádná procenta ze svého zisku. Franšízová smlouva je na dobu neurčitou s možností výpovědi bez jakýkoliv sankcí, nicméně ale přijde o čerpání výhod.

Našimi partnery může být kterýkoliv pneuservis, kterého naše koncepce zaujme. Primárně se ale zaměřujeme na menší pneuservisy, které svým obratem nikdy nedosáhnou nákupních cen jako partner naší franšízové sítě, rozdíl v nákupu ku prospěchu partnera je u různých značek více než 10%.